Jumbo Travel kontakt

Možete nas pronaći na svim najatraktivnijim lako dostupnim lokacijama u Beogradu:

Jumbo Travel kontaktJUMBO BRANKOVA, Brankova 28, Beograd

JUMBO SLAVIJA, Beogradska 33, Beograd

JUMBO ARENA, Antifašističke borbe 14, Novi Beograd

011/303 88 77 Jedinstveni broj za sve poslovnice

Pohvale, sugestije i predlozi  PlaviSlon@jumbo.rs

Žalbe, primedbe zalbe@jumbo.rs

RADNO VREME

JUMBO BRANKOVA, Ponedeljak-Petak 09-20 časova, Subota 09-15 časova
JUMBO SLAVIJA Ponedeljak-Petak 09-20 časova, Subota 09-15 časova
JUMBO ARENA Ponedeljak-Petak 09-17 časova, Subota 09-15 časova

Neradni dani:

Nedelja, Božić, Uskrs, Nova godina, 1. maj, Dan državnosti 1,2,7. januar, 15. februar, 1 i 2. maj

i dani od Velikog petka do drugog dana Uskrsa

Jumbo Travel kontakt

Avio karte avio-karte@jumbo.rs

Vladana Mladenović vladana@jumbo.rs

Ivona Mitić ivona@jumbo.rs

Danijela Adžić danijela@jumbo.rs

Predrag Milenković  predrag@jumbo.rs

Maja Baljković maja@jumbo.rs

Andrea Vujošević andrea@jumbo.rs

Ognjen Lakićević ognjen@jumbo.rs

Ivan Drašković  ivan@jumbo.rs

Branko Mirković branko@jumbo.rs

Aleksandra Todorović aleksandra@jumbo.rs

Individulani aranžmani 011-303 88 77  individualna-putovanja@jumbo.rs

Dragana Jocić  dragana@jumbo.rs

Jasmina Ristović jasmina@jumbo.rs

Jelena Vićentić  jelena@jumbo.rs

Sanja Živanović sanja@jumbo.rs

Marko Bojić marko@jumbo.rs

JUMBO DRIVE

Transferi, najam minibusa 011-303-33-54  065-303-55-88 transfer@jumbo.rs

Miroslav Zec miroslav@jumbo.rs

Stefan Vićentijević stefan@jumbo.rs

MARKETING 011-303-80-88 marketing@jumbo.rs

Nada Marinković nada@jumbo.rs

Vladimir Marić vladimir@jumbo.rs

FINANSIJE 011-303-30-88 finansije@jumbo.rs

Violeta Vićentijević violeta@jumbo.rs